Дембеле пристъпи към тренировки
Френският нападател на Барселона Усман Дембеле пристъпи към тренировки на базата на клуба, съобщава пресслужбата на каталунците в Twitter.
"Радваме се да те видим отново, Усман!", се казва в съобщението.
Дембеле не е излизал на терена от ноември 2019 г. През февруари футболистът получи разкъсване сухожилието на дясното бедро и претърпя операция във финландска клиника.
Усман Дембеле се премести в Барселона от Борусия Дортмунд през август 2017 година. През този сезон французинът изигра само пет мача и стана автор на един гол.
- Флик: Основното са трите точки
- Рафиня: Заслужавах да спечеля „Златната топка“
- Съпругата на Лева: Това вероятно е последният сезон на Роберт в Барса
- Играчите от академията на Барса са най-скъпите в света
- Разточителна Барса взе трите точки срещу Елче (видео)
- Флик: Сарабия свърши фантастична работа в Елче
- Отказаха достъп на Реал Мадрид до документите на Барса по делото Негрейра
- Барса ще вземе трудни три точки в Аликанте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]