Суарес: Не е лесно след травма
Нападателят на Барселона Луис Суарес разказа за връщането към тренировки след травма. Напомняме, че уругвайският нападател се възстановяваше от контузия на десния менискус.
"В момента съм добре, отново свиквам да тренирам със съотборниците. Да, връщането в строя след контузия винаги е трудно, защото се страхуваш от нова травма. Карантината не бе лесна, но има хора, които са много по-зле. Когато ситуацията се нормализира, отново ще можем да се разхождаме с децата по улиците и да се наслаждаваме на живота. Разбира се, играта без фенове няма да е лесна, но ще се опитаме да спечелим всички останали мачове, за да получим трофея в края на сезона", заяви Суарес.
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
- Съдът прекрати едно от делата срещу компания, свързвана с Жоан Лапорта
- Кандидат за президент на Реал: Искам Барселона да играе в Сегунда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]