Атлетико се подсили с бразилски полузащитник
Ръководството на Атлетико Мадрид обяви за подписването на договор с полузащитника на Коринтиас Елиаш, съобщава AS. Сделката е била договорена доста по-рано, но условието е било тя да бъде обявена веднага след завършване на първенството на страната.
Атлетико ще плати 7 милиона евро на Коринтианс за 25-годишния полузащитник, който отбеляза седем гола за своя отбор в приключилото снощи първенство на Бразилия .
Елиаш ще подпише договор за четири години с Атлетико Мадрид и се очаква да се присъедини към тима от испанската Примера дивисион в началото на януари.
- Левандовски пропуска реванша с Атлетико за Купата заради фрактура
- Атлетико изтръгна победата от Овиедо с гол в 90+4-та минута
- Атлетико Мадрид: Краят на една епоха?
- Анонс на 26-ти кръг на Примера дивисион – срещите в събота
- Сьорлот: Трябва да продължим по този начин
- Симеоне: Надяваме се, че имаме силата, за да стигнем още по-далеч
- Атлетико разби Брюж с 4:1 и продължава напред в ШЛ
- Хаман: Челси трябва да покани Диего Симеоне
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]