Барселона размисли за Гризман
Ръководството на Барселона няма да продаде Антоан Гризман през следващия трансферен прозорец, съобщава Mundo Deportivo.
Според източника, каталунците са обмисляли възможността да продадат французин, за да попълнят бюджета за трансфер при криза.
Отбелязва се, че "блаугранасите“ все още имат желание да се разделят с редица играчи, но Гриземан вече не е включен в тази група и ще получи своя шанс през следващия сезон.
По-рано се съобщаваше, че редица играчи, които Барса е готова да продаде, не желаят да напуснат скоро Камп Ноу.
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
- Съдът прекрати едно от делата срещу компания, свързвана с Жоан Лапорта
- Кандидат за президент на Реал: Искам Барселона да играе в Сегунда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]