Йович се върна в Мадрид
Нападателят Лука Йович тази сутрин (4 май) сутринта се завърна в столицата на Испания, съобщава AS. Той излетя от Сърбия с частен самолет.
Йович попадна в скандал докато бе в Сърбия, след като наруши правилата за карантина. По-късно футболистът се извини за това. Сръбските медии твърдят, че нападателят е изправен от три месеца до три години затвор.
Йович се премести в Реал от Айнтрахт през миналото лято. Той обаче не успя да се наложи в Мадрид и може да напусне клуба през най-близкия трансферен прозорец. Слуховете приписват интерес към играча от страна на Челси, Арсенал и Милан.
Лука има два гола и две асистенции в 24 мача за Реал Мадрид във всички турнири.
- Куртоа приветства назначението на Ван Бомел
- Реал Мадрид постигна споразумение за трансфера на Ян Диоманде
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Бъдещето на Винисиус може да повлияе на трансфера на Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Фулъм готви солидна оферта за нападателя на Реал Мадрид Гонсало Гарсия
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]