Реал Мадрид се отказа от покупката на Холанд
Реал Мадрид се отказа от покупката на нападателя на Борусия Дортмунд Ерлинг Холанд през летния трансферен прозорец, съобщава Daily Mail.
Според източника, причината са високите плащания на агент Мино Райола, както и бащата на играча в случай на трансфер. Кралския клуб оценява спортните възможности на Холанд, но е принуден да се откаже от закупуването на играча през лятото.
По-рано се съобщаваше, че цената на норвежеца, която в момента възлиза на 75 милиона евро, ще намалее след края на паузата в европейския футбол, свързана с пандемията на коронавирус.
Холанд премина в Борусия през януари тази година от Ред Бул Залцбург за 20 млн. евро. Ерлинг проведе 8 мача в германската Бундеслига, вкара 9 гола и даде 1 асистенция.
- Неубедителен Реал Мадрид преучпи Райо с дузпа в добавеното време
- „Бернабеу“ ще бъде домакин на мач от НФЛ
- Реал Мадрид загуби 9.2 милиона евро в ШЛ
- От Реал Мадрид коментираха предстоящите мачове с Бенфика
- Отказаха достъп на Реал Мадрид до документите на Барса по делото Негрейра
- Райо Валекано ще отстъпи в Мадрид на Бернабеу
- Ясни са двойките от плейофите в ШЛ
- Арбелоа: Не за първи път вратар вкарва срещу мен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]