Бускетс: Трудно ще бъде възобновено първенството в Испания
Полузащитникът на Барселона Серхио Бускетс сподели мнението си за възможното възобновяване на сезона в испанското първенство.
"Ще можем да започнем да тренираме по малко, следвайки протокола и избягвайки контакт с голям брой съотборници. Ще е необходимо да си вземете душ вкъщи и да поддържате редица навици, но тогава, мисля, ще е трудно да се възобнови турнира“, заяви Бускетс за Europa Press.
В момента Барселона е начело в таблицата за калсиране на Примера дивисион, с две точки пред втория Реал Мадрид.
- Флик – бащинската фигура зад възраждането на Барселона
- Мбапе отпадна от групата на Реал за Ел Класико
- Флик: Искаме да направим последната крачка към титлата
- Барселона и Реал Мадрид влизат в битка за Педро Поро
- Бартомеу: Винисиус беше близо до Барселона преди трансфера си в Реал
- Байерн, Барселона и английски грандове в битка за Брадли Баркола
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Левандовски поиска 8 млн. евро заплата от Ювентус и Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]