Зидан организира видеоконференция с футболистите на Реал Мадрид
Играчите на Реал Мадрид не общуваха помежду си в продължение на три седмици, но вчера, 3 април, за тях беше организирана видеоконференция. Тя бе уредена от старши-треньора на Кралския клуб Зинедин Зидан. Това съобщава Marca.
Треньорът реши по някакъв начин да възстанови връзките с играчите на лично ниво. Зидан е решен да направи тази комуникация постоянна и ще насърчи играчите да провеждат подобни мероприятия.
Чрез Грегъри Дюпон, който изготвя домашния плана за тренировките на играчите, Зидан бе наясно как се справят футболистите му, но французинът искаше лично да се види с подчинените си.
- Реал Мадрид ще затвърди статистиката срещу Сосиедад
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]