Де Хеа: Оставам в Атлетико Мадрид
Вратарят на Атлетико Мадрид Давид де Хеа заяви, че няма намерение да напуска сегашния си отбор. По този начин стражът на „дюшекчиите" отрече появилите се в началото на седмицата информации в английската преса за евентуален негов трансфер на „Олд Трафорд".
„Аз съм доволен от всичко и съм много щастлив да остана тук. Наистина, голяма чест е, че такъв велик отбор като Манчестър Юнайтед се интересува от мен. Поласкан съм, но Атлетико е вътре в сърцето ми и аз оставам тук. Този клуб ми даде всичко. Това е невероятен отбор и аз се надявам, че всичко хубаво тепърва ни предстои. Тук ще остана през целия си живот", цитира Marca думите на Де Хеа.
- Аталанта обяви трансфера на Распадори
- Атлетико постави клауза от 500 млн. на сина на Симеоне
- Атлетико ще сломи Алавес
- Галахър премина прегледи за Тотнъм
- Атлетико отстрани Депортиво в Купата на Краля
- Галахър ще пристигне в Лондон във вторник
- Астън Вила е близо до сделка за Галахър
- Алонсо е щял да бъде уволнен при загуба от Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]