Приятел на Меси: Ще е несправедливо, ако Лео не стане световен шампион
Вратарят на Пачуча Оскар Устари сподели мнение за нападателя на Барселона и Аржентина Лионел Меси, с когото се намира в приятелски отношения.
"Абсолютно съм убеден, че ако Меси не стане световен шампион, тогава футболът е несправедлив. Да се съмняваш в неговата ангажираност за националния отбор е възмутително. Може да знаете или да не знаете определени истории вътре в тима, но мога да ви кажа, че видях Лео да плаче като дете заради случилото се с отбора. Много е трудно да си на негово място.
Спомням си как на Купата на Америка през 2011 г., когато се възстановявах от контузия на коляното, Аржентина загуби и отидох в Езейза, за да видя Меси. И никога не съм го виждал толкова депресиран", заяви Устари.
- Флик: Основното са трите точки
- Рафиня: Заслужавах да спечеля „Златната топка“
- Съпругата на Лева: Това вероятно е последният сезон на Роберт в Барса
- Играчите от академията на Барса са най-скъпите в света
- Разточителна Барса взе трите точки срещу Елче (видео)
- Флик: Сарабия свърши фантастична работа в Елче
- Отказаха достъп на Реал Мадрид до документите на Барса по делото Негрейра
- Барса ще вземе трудни три точки в Аликанте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]