Раул Хименес стана главна трансферна цел на Реал Мадрид
Реал Мадрид определи 28-годишния нападател на Уулвърхемптън Раул Хименес като основна трансферна цел за следващото лято, твърди AS.
Мадридчани похарчиха 60 милиона евро за сръбския нападател Лука Йович през лятото, но този ход не се оправда. В 24 мача за Реал Мадрид той отбеляза само 2 гола.
Раул Хименес ще се радва да се завърне в столицата на Испания, където прекара цял сезон в Атлетико, но не успя да се адаптира, отбелязвайки само един гол в 28 мача.
В момента Хименес има страхотен сезон във Уулвърхемптън, а от пристигането си във Висшата лига той отбеляза 39 гола за почти два сезона. Според Transfermarkt.de, Хименес се оценява на 50 милиона евро.
- Реал Мадрид търси треньор с авторитет
- Бивш скаут на Реал Мадрид: Трябват ни играчи с мозък
- Реал Мадрид запазва пълно доверие в Арбелоа въпреки неуспехите
- Кейн разкритикува Камавинга след червения картон: Наивно решение
- Защо автобусът на Реал Мадрид тръгна без Винисиус?
- Реал Мадрид обмисля раздяла с Камавинга след червения картон срещу Байерн
- Компани е недоволен наказанието си
- Нойер: Запазихме спокойствие и заслужено победихме Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]