Източник: В системата на Барселона има заразен с коронавирус
В системата на Барселона има фиксиран първи случай на коронавирусна инфекция, съобщава Mundo Deportivo. Според източника, болен е главният скаут на каталунския клуб в Южна Америка Андре Кюри, както и съпругата му.
Кюри и съпругата му са изолирани в къща в Сао Пауло. Те все още не са хоспитализирани и в момента изпитват леко неразположение.
Припомняме, пандемията на коронавирус бе обявена на 11 март. Тази форма на заболяването бе регистрирана за първи път в края на 2019 г. в Ухан (провинция Хубей, Китай).
- Флик: Искаме да направим последната крачка към титлата
- Барселона и Реал Мадрид влизат в битка за Педро Поро
- Бартомеу: Винисиус беше близо до Барселона преди трансфера си в Реал
- Байерн, Барселона и английски грандове в битка за Брадли Баркола
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Левандовски поиска 8 млн. евро заплата от Ювентус и Милан
- Барса ще спечели титлата срещу Реал Мадрид
- Барса е на прага на историческа титла срещу Реал Мадрид в Ел Класико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]