Реал Мадрид реши да не уволнява Зидан
Старши- треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан ще продължи да работи с отбора през следващия сезон, съобщава AS.
Според изданието, поради спирането на настоящата кампания, свързана с пандемията на коронавирус, ръководството е принудено да започне да прави планове за бъдещето. В резултат на това бе решено да се запази Зидан като наставник на отбора, независимо от резултатите през този сезон.
Отбелязва се, че преди пандемията и отлагането на мачовете позицията на френския специалист не бе толкова сигурна. Реал бе готов да му гарантира запазването на поста в случай на победа в шампионата на Испания, но при липса на трофеи се планираше да се обърне към други треньори и смята Маурисио Почетино за основен кандидат за поста.
След 27 кръга Реал заема второто място в класирането на Примера, на 2 точки зад Барселона.
- Реал Мадрид с важна победа в Страната на баските
- Алонсо: Нищо не ме изненадва
- Антонио Рюдигер може да премине в Галатасарай
- Хаман: Реал Мадрид пропиля потенциала на Алонсо
- Реал Мадрид ще се наложи над Алавес
- Флик: Не искам да говоря за Реал Мадрид
- Щутгарт се интересува от нападател на Реал Мадрид
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]