Азар се подложи на операция
Нападателят на Реал Мадрид Еден Азар успешно претърпя операция в Далас (САЩ), съобщиха от пресслужбата на мадридския клуб.
Хирургичната интервенция бе наблюдавана от членове на медицинския щаб на "бланкосите". Играчът ще проведе следващите дни в болницата.
Азар се контузи в мача с Леванте от 25-ия кръг на Примера дивисион, който се проведе на 22 февруари. Преди това 29-годишният нападател не игра заради травма от края на ноември миналата година до средата на февруари.
По-рано имаше информация, че Азар повече няма да играе през този сезон, ако се подложи на операция.
Еден се присъедини към Реал Мадрид през миналото лято. През този сезон той взе участие в 10 мача от Примера дивисион, в които се отчете с гол и асистенция.
- Реал Мадрид ще затвърди статистиката срещу Сосиедад
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]