Бартомеу ще обсъди с играчите скандала със социалните мрежи
Президентът на Барселона Хосеп Мария Бартомеу планира да се срещне с футболистите, за да изясни ситуацията със скандала в социалните мрежи, съобщава инсайдерът Кристобал Сория.
Според източника, Бартомеу иска да успокои играчи, които са замесени в скандална ситуация.
По-рано се съобщаваше, че Барселона е подписала договор с i3 Ventures за защита на образа на Бартомеу в социалните мрежи. Другата цел на компанията е да нанесе ущърб на бивши играчи, на футболисти от сегашния състав и на противници на Борда на директорите.
По-рано Бартомеу излезе с изявление, в което отхвърли всички обвинения.
- Барса увеличи тавана на заплатите след сделка за VIP местата на „Камп Ноу“
- Деко след отпадането на Барса: С този дух можем да мечтаем за велики неща
- Коке засипа Педри с похвали: Той е настоящето и бъдещето на Испания
- Нови проблеми за Барселона: Флик ядосан заради серия от контузии
- Флик: Барселона игра силно, но отпадането боли
- Симеоне: Барселона ни затрудни, но сме доволни – чака ни финал
- Барса бе на крачка от чудото, но Атлетико издържа и е на финал
- Напрежение в Барселона: фенове счупиха стъклото на автобуса на Атлетико
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]