Караско: За първи път виждам Меси на крачка от напускане на Барса
Бившият играч на Барселона Франсиско Хозе Караско, който прекара 11 сезона в отбора на каталунците, коментира случилото се между Лионел Меси и Ерик Абидал.
"За всички години, откакто се влюбих в Меси заради неговия стил на игра, аз за пръв път го виждам с един крак извън клуба. Представете си как трябва да се чувства отвътре. Този човек е на 32 години, той не само играе футбол, но и поема отговорност за клуб като Барселона.
Идва време, когато човек трябва да претегли възможностите си и да види дали е щастлив или не. Много важни неща могат да се случат в Барселона", заяви Караско.
През този сезон Меси има 17 мача в Примера, в които се отчете с 14 гола и 8 асистенции.
- Деко след отпадането на Барса: С този дух можем да мечтаем за велики неща
- Коке засипа Педри с похвали: Той е настоящето и бъдещето на Испания
- Нови проблеми за Барселона: Флик ядосан заради серия от контузии
- Флик: Барселона игра силно, но отпадането боли
- Симеоне: Барселона ни затрудни, но сме доволни – чака ни финал
- Барса бе на крачка от чудото, но Атлетико издържа и е на финал
- Напрежение в Барселона: фенове счупиха стъклото на автобуса на Атлетико
- Лапорта удари по масата: огромна преднина в подписите за изборите в Барса
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]