Атлетик разглежда ситуацията с Кепа
Атлетик наблюдава ситуацията с вратаря Кепа Арисабалага в Челси, съобщава Daily Mail.
Напомняме, че испанецът остана резерва в мача от 25-ия кръг на английската Висша лига с Лестър Сити, който завърши при резултат 2: 2. Вместо това, вратата на лондончани се защитаваше от Вили Кабайеро. Според различни британски източници, възможно е Аррисабалага да не играе повече през този сезон, а мениджърът на "сините" Франк Лампард поиска от ръководството да закупи нов вратар през лятото.
Според източника, Атлетик обмисля възможността да върне Кепа, който прекара 14 години в системата на клуба. Високата заплата на играча обаче може да бъде пречка за това.
През настоящия сезон на първенството на Англия Арисабалага проведе 24 мача, в които пропусна 32 гола. Договорът на испанеца с Челси е валиден до лятото на 2025 година.
- Реал Мадрид привлича Бернардо Силва като свободен агент
- Реал Мадрид се отказва от битката за Матеуш Фернандеш
- Байерн привлича звезда на Мароко за 55 милиона евро
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Сами Кедира влиза в щаба на Моуриньо в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Реал се отказва от Родри след споразумението с Бернардо Силва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]