Сетиен: Не ми хареса играта на Барселона

Старши- треньорът  на Барселона Енрике Сетиен коментира победата в мача от 1/16 -финалите на Купата на Испания с Ибиса (2: 1).

"Не ми хареса играта на отбора. Но разбирам с какво бяха свързани трудностите. Това бее добър урок за нас, защото ще направим правилните изводи за бъдещето, за да поправим грешките. Знаехме, че ще е труден мач, че ще се изправим пред силен отбор. Противникът действаше  перфектно в защита и успя да вкара бърз гол, което му вдъхна още повече увереност. За нас бе трудно да създаваме положения, направихме много грешки при подаванията и дадохме възможност на Ибиса да вкара. Трябва да отдадем уважение на домакините. Но през второто полувреме открихме пропуски в защитата на противника, появи се пространство, което го нямаше през първото полувреме на мача. Срещата продължава 90 минути и аз съм щастлив, защото продължихме упорито да вървим напред и успяхме да грабнем победата", заяви Сетиен.