Азар: Имах излишни килограми при трансфера в Реал
Белгийският нападател на Реал Мадрид Еден Азар сподели мнението си за наднорменото си тегло по време на прехода в Кралския клуб.
"Вярно е, че когато се преместих в Реал Мадрид, бях с наднормено тегло. Няма да лъжа. Но ако съм в отпуска, значи съм в отпуска. Натрупах пет излишни килограма. Аз съм от онези, които бързо наддават на тегло, но и лесно го отслабват. Когато играх в "Лил“, на 18 тежах 72 или 73 килограма. След като натрупах мускулна маса, теглото ми се увеличи до 75. В лоши дни теглото ми бе 77 кг. През лятото натрупах 80 килограма, но отслабнах за 10 дни", заяви Азар.
- Испания премести Суперкупата за февруари 2027, търси нов домакин
- Реал Мадрид готви оферта от 213 млн. евро за Майкъл Олисе
- Гари Невил сравни Килиан Мбапе с Роналдо: Той е на прага на величието
- Килиан Мбапе постави исторически рекорд на световните първенства
- Реал Мадрид и Винисиус: Обратното броене започна?
- Мбапе изпревари Клозе и вече е №2 в историята на Световните
- Мбапе постави исторически рекорд в елиминациите на Световните
- Определиха датите за Ел Класико през сезон 2026/27 в Ла Лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]