Шави: Моя мечта е да тренирам Барселона
Старши-треньорът на катарския Ал-Сад Шави коментира слуховете, свързващи го с Барселона относно поста старши – треньор на отбора.
"Няма да крия, че мечтата ми е да тренирам Барса. И казах това многократно, във всички интервюта, които имах. Всички знаят, че винаги съм бил възхитен от това и клубът има специално място в сърцето ми, но сега не мога да кажа нищо, тъй като съм фокусиран върху Ал-Сад.
Хората от Барселона бяха тук, за да разговарят с мен. Срещнах Абидал, защото той е мой приятел. Това е всичко. Не мога да кажа нищо за това, което се случва в Барселона, защото наистина уважавам клуба, Валверде и моя настоящ тим. Аз си върша работата тук. Съсредоточен съм върху моя отбор и се старая по най-добрия начин. Много се радвам, че тренирам Ал Сад. Не мога да кажа нищо друго", заяви Шави.
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]