Гризман: Хората постоянно се съмняват в Бензема
Нападателят на Барселона Антоан Гризман в навечерието на мача от 10-ия кръг на шампионата на Испания с Реал Мадрид сподели мнение за френския нападател на Реал Мадрид Карим Бензема.
"Хората постоянно се съмняват в Бензема, а след това той отбелязва 15 или 20 гола на сезон. Той е една от най-добрите "деветки" в света.
Що се отнася до престоя ми в Барселона, аз се наслаждавам на този момент. Баща ми се гордее, че вижда сина си в клуб като Барселона. Искам да оставя името си в историята на този клуб", заяви Гризман.
- Флик: Барселона игра силно, но отпадането боли
- Симеоне: Барселона ни затрудни, но сме доволни – чака ни финал
- Барса бе на крачка от чудото, но Атлетико издържа и е на финал
- Напрежение в Барселона: фенове счупиха стъклото на автобуса на Атлетико
- Лапорта удари по масата: огромна преднина в подписите за изборите в Барса
- Барселона ще търси чудото срещу Атлетико Мадрид
- Флик вярва в чудо: Барса може да направи обрат срещу Атлетико
- Симеоне преди реванша: Ние сме там, където искаме да бъдем
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]