Реал Мадрид е готов да предложи двама за Погба
Ръководството на Реал Мадрид възнамерява да подсили състава си с полузащитника на Манчестър Юнайтед Пол Погба, съобщава El Desmarque.
През лятото Реал Мадрид опита да привлече Погба, но след това клубовете не успяха да се споразумеят за размера на транзакцията. Сега "бланкосите" са готови да отправят нова оферта към "червените дяволи" за закупуване на 26-годишния французин, която включва двама играчи - Хамес Родригес и Морено.
Пол играе за Манчестър Юнайтед от 2016 г. Договорът му е валиден до 30 юни 2021 г. и включва опция за удължаване на още един сезон.
През настоящата кампания Погба даде 2 асистенции в 6 мача за Юнайтед във всички турнири. Сега френският полузащитник продължава да се възстановява от контузия на глезена.
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]