Бейл отговори на Миятович
Нападателят на Реал Мадрид Гарет Бейл коментира изявлението на бившия футболист и спортен директор Предраг Миятович.
По-рано черногорецът изрази мнение, че за 30-годишния нападател Кралският клуб е на трето място по значение след отбора на Уелс и голфа.
"Всеки има собствено мнение за мен. Такива неща се случват непрекъснато, това е нормално. Няма значение дали е добро или лошо - става въпрос за мен ... Така че неволно помагам на вестниците да се продават!", заяви Бейл.
- Испания премести Суперкупата за февруари 2027, търси нов домакин
- Реал Мадрид готви оферта от 213 млн. евро за Майкъл Олисе
- Гари Невил сравни Килиан Мбапе с Роналдо: Той е на прага на величието
- Килиан Мбапе постави исторически рекорд на световните първенства
- Реал Мадрид и Винисиус: Обратното броене започна?
- Мбапе изпревари Клозе и вече е №2 в историята на Световните
- Мбапе постави исторически рекорд в елиминациите на Световните
- Определиха датите за Ел Класико през сезон 2026/27 в Ла Лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]