Ракитич може да премине от Барселона в Атлетико
Полузащитникът на Барселона Иван Ракитич може да премине в Атлетико Мадрид през следващото лято. Това се съобщава от Movistar.
Атлетико очаква да подпише с Иван година преди края на договора му с Барселона. Сделката може да достигне 45 милиона долара.
През този сезон 31-годишният Ракитич изигра само един мач като основен играч на каталунския клуб в Ла Лига. Общо той има 16 мача, в които записа един гол и една асистенция.
През лятото Иван бе близо до преместване в Пари Сен Жермен, но той отказа да стане част от сделката за Неймар.
- Барселона се доближи на крачка от титлата след труден успех над Хетафе
- Флик: Бордалас е прав
- Барселона се насочва към млад талант от Белгия
- Хетафе - Барса: Тежко изпитание за каталунците
- Алварес с първи сигнал за трансфер? Прати близките си в Барселона
- Бордалас към Флик: Всеки да мисли за своя отбор
- Де ла Фуенте ще включи Ямал в разширения състав за Мондиал 2026
- Ямал: Това не е краят, а само пауза
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]