Кройф: Реал съсипа Каналес
Легендата на Барселона Йохан Кройф подложи на критика трансферната политика на Реал Мадрид. Според холандеца, за Бензема са дадени излишно много пари, а в същото време френският нападател не е оправдал доверието към себе си.
„Реал Мадрид плати излишно много пари за Бензема. За толкова голяма сума можеше да закупят завършен играч. На всичкото отгоре той не оправда доверието към себе си. Що се отнася до Каналес, можеха да го оставят в бившия му клуб под наем. Младият футболист почти не играе и по този начин ми кажете, как той ще прогресира? На практика го съсипват", цитира Marca Кройф.
От началото на сезона Бензема е изиграл 8 мача за Кралския клуб, в които вкара един гол. Французинът обаче започна като титуляр само в една среща. Каналес пък има на сметката си едва три мача, от които като титуляр започна само в един.
- Байерн Мюнхен – Реал Мадрид: Битка на гиганти за място на полуфинал
- Комисия се произнесе по ситуацията с удара срещу Мбапе в мача с Хирона
- Белингам: Срещу Байерн е „всичко или нищо“ за Реал
- Мбапе: Да играя за Реал е дар – тук футболът е повече от талант
- Скандал в Реал: Асенсио извън състава за реванша с Байерн
- Реал Мадрид се оттегли от проекта за реформа на съдийството в Испания
- Феновете на Реал скандираха срещу съдиите след спорно равенство с Хирона
- Арбелоа: Реал няма да се предаде в битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]