Бейл замина за Лондон вместо да се готви за следващия мач на Реал
Нападателят на Реал Мадрид Гарет Бейл отлетя за Лондон, вместо да се подготвя за мача с Леганес в първенството на Примера дивисион.
Според El Chiringuito, футболистът е напуснал Испания с разрешението на Мадридския клуб и е пътувал до Лондон по лични въпроси.
Напомняме, че Бейл получи травма в евроквалификацията между Уелс и Хърватия (1: 1), но забрани на пресслужбата на Реал Мадрид да публикува информация за увреждането си. Заради това не са ясни точните срокове на възстановяването на Гарет.
Очаква се нападателят да може да участва в мача от 13-ия кръг на шампионата на Испания срещу Бетис, който ще се проведе на 2 ноември. По-рано испанските медии съобщават, че Бейл може да се възстанови още по-рано, за двубоя с Леганес.
През този сезон нападателят проведе 7 мача за тима на Зинедин Зидан, в които вкара 2 гола и даде 2 асистенции.
- Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Испания премести Суперкупата за февруари 2027, търси нов домакин
- Реал Мадрид готви оферта от 213 млн. евро за Майкъл Олисе
- Гари Невил сравни Килиан Мбапе с Роналдо: Той е на прага на величието
- Килиан Мбапе постави исторически рекорд на световните първенства
- Реал Мадрид и Винисиус: Обратното броене започна?
- Мбапе изпревари Клозе и вече е №2 в историята на Световните
- Мбапе постави исторически рекорд в елиминациите на Световните
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]