Примера потвърди, че Барселона – Реал Мадрид ще се състои на 18 декември
Комитета по провеждане на съревнования съгласува датата за провеждане на мача от 10-я кръг на Примера дивисион Барселона – Реал Мадрид. Срещата ще се проведе на 18 декември, съобщава Marca.
Двубояъ трябваше да се проведе на 26 октомври, но поради масовите протести в Барселона, свързани с арестуването на каталунските политически лидери, срещата бе отложена.
Първоначално комисията по състезанията се противопостави на отлагането на мача за 18 декември. Организацията искаше Ел Класико да се състои на 4 декември.
- Карлес Пуйол избухна: Това не е футбол
- Атлетико показа характер и елиминира Барселона, за да стигне до полуфиналите
- Сересо към Барселона: Оплакванията за терена са празни приказки
- Рафиня към Барселона: Ще се борим до край, независимо къде играем
- Ямал преди реванша с Атлетико: Ще се борим до последната минута
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- УЕФА отхвърли жалбата на Барселона за съдийството срещу Атлетико
- Атлетико – Барса: „Ремонтада“ или край на мечтата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]