Анулираха картона на Каземиро срещу Виляреал
Испанският административен трибунал за спорта анулира жълтия картон на халфа на Реал Мадрид Каземиро, получен от него в мача от 3-ия кръг на испанското първенство срещу Виляреал, информира Marca.
Трибуналът записа грешка на рефера Хесус Хил Мансано, така че бразилецът отново има три жълти картона през сезон.
Така Каземиро не рискува да пропусне Ел Класико, който ще се проведе на 26 октомври, ако получи картон в срещата с Майорка.
- Определиха датите за Ел Класико през сезон 2026/27 в Ла Лига
- Жозе Моуриньо: Някои мачове от Мондиал 2026 ги изключвах след 10 минути
- Марк Кукурея разкри голямата си мечта след трансфера в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обяви решението си за бъдещето на Нико Пас
- Икер Касияс промени позицията си за завръщането на Жозе Моуриньо в Реал Мадрид
- Дидие Дешан: Мбапе е в отлична форма, но Франция не е единственият фаворит
- Холанд не иска трансфер в Реал Мадрид заради Мбапе и Винисиус
- Винисиус: Най-важната ми битка е срещу расизма
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]