Раул: Рамос е символ на Реал Мадрид и на Испания
Бившият футболист на Реал Мадрид и испанския национален отбор Раул Гонсалес поздрави Серхио Рамос с рекорда му по брой мачове за испанския национален отбор.
Вчера, 12 октомври, Рамос проведе 168-ата среща като част от "Ла Фурия“. Защитникът излезе на първо място по този показател, изпреварвайки вратаря на Порто Икер Касилас.
"Искам да поздравя Рамос с това, че той е символ на Реал Мадрид и испанския национален отбор, а също така искам да кажа, да продължава да се наслаждава на футбола и да играе колкото желае. Нека Серхио да продължи да радва феновете", заяви Раул.
- Гюлер с исторически гол от 70 метра, Реал Мадрид разгроми Елче
- Гуардиола защити избора си на състав след тежката загуба от Реал
- Арбелоа: Мбапе се възстановява добре и може да играе срещу Манчестър Сити
- Арбелоа: Убеден съм, че Мбапе ще бъде готов за реванша със Сити
- Жереми Доку: Ако Реал може да вкара три, можем и ние
- Валверде: Насладих се на играта
- Реал Мадрид ще отнесе и Елче
- Гуардиола: Нямаме много шансове срещу Реал, но ще опитаме всичко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]