Ракитич: Трябва да играя
Полузащитникът на Барселона Иван Ракитич говори за евентуално напускане на каталунския клуб.
"Не знам как ще се развие всичко. Трудно е, защото искам да играя, а не само да бъда част от отбора. Ще направя всичко възможно да променя ситуацията. Остават ми две години по договора и няма по-добро място да продължа кариерата си от Барселона, но трябва да играя, а не просто да се наслаждавам на разходки из града.
Разговарях с хора в Барселона. Всички знаят, че имах други възможности. Искам да се бия, така че отборът да види, че съм готов да се възползвам от нея на терена. Искам да благодаря на феновете за подкрепата им през уикенда, но ако нищо не се промени, ще трябва да обсъдя отново ситуацията си“, заяви Ракитич, цитиран от Sport.es.
- Сересо към Барселона: Оплакванията за терена са празни приказки
- Рафиня към Барселона: Ще се борим до край, независимо къде играем
- Ямал преди реванша с Атлетико: Ще се борим до последната минута
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- УЕФА отхвърли жалбата на Барселона за съдийството срещу Атлетико
- Атлетико – Барса: „Ремонтада“ или край на мечтата
- Барселона пречупи Еспаньол и направи решителна крачка към титлата (видео)
- Барса предлага нов договор на Лева при по-ниска заплата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]