Тебас: "Ел Класико" не е само за испанците
Президентът на Ла Лига Хавиер Тебас защити решението за провеждане на първото "Ел Класико" за сезона по обед. Напомняме, че Реал Мадрид и Барселона ще се изправят един срещу друг на "Камп Ноу" на 26 октомври, като началният час на срещата е 14:00 българско време.
"Това, че "Ел Класико" ще се играе толкова рано, означава, че повече хора ще могат да го наблюдават. Нашата международна работа разчита на това. Ако не е в този час, тогава в Азия няма да са в състояние да го гледат. Това е испански футбол, но не е само за испанците. Той има фенове по целия свят", заяви Тебас.
- Тухел обмисля Белингам като централен нападател на Англия
- Бернардо Силва е все по-близо до Реал Мадрид
- Мбапе: Бих си тръгнал от Мондиала без гол, ако Франция стане световен шампион
- Манчестър Сити готви удар по Реал Мадрид с оферта за Винисиус
- Венгер: Мбапе ще направи великолепно Световно първенство
- Моуриньо към Реал: Искам бойци, а не галактикос
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
- Фулъм води преговори с бивш треньор на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]