Моуриньо отклонил предложения на 5 клуба заради Реал Мадрид
Португалският специалист Жозе Моуриньо е решен да се завърне в Реал Мадрид, който сега се ръководи от Зинедин Зидан, съобщава Goal.com.
Според източника, между май и септември Моуриньо е отхвърлил офертите на Монако, Милан, Лил, Волфсбург и Шалке 04. По това време 56-годишният специалист е следил ситуацията в Пари Сен Жермен, Ювентус и Байерн Мюнхен.
Преди това Жозе бе отворен и за работа в Тотнъм, защото вярваше, че Реал Мадрид след уволнението на Сантяго Солари ще покани Маурисио Почетино на поста старши- треньор, но в крайна сметка "бланкосите" избраха Зидан.
- Жозе Моуриньо: Еспаньол ще ни чака, но ние ще отидем и ще вземем своите точки
- Ян Диоманде: Готов съм да умра за Жозе Моуриньо
- Моуриньо: Не искам да разсъждавам дали Диоманде струва 120, 80 или 20 млн. евро
- Жозе Моуриньо: Искам да работя за Реал Мадрид, а не просто в Реал Мадрид
- Бернардо Силва: Да бъда в Реал Мадрид е мечта, която се превърна в реалност
- Реал Мадрид оглави класацията на най-скъпите футболни марки в света
- Шестима футболисти са недосегаеми за Жозе Моуриньо в Реал Мадрид
- Карлес Пуйол: При Моуриньо Реал Мадрид може да стане още по-силен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]