Зидан: Атлетико е работническа класа
Старши-треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан разказа за представите на хората за Кралския клуб и Атлетико, с които "бланкосите" ще се срещнат в 7-ия кръг на Примера дивисон.
"Феновете на Атлетико смятат ли отбора си за популярен? Не влизам в тези неща. Мога да кажа само едно: в Реал Мадрид хората също работят много, тук всичко е точно така, но хората казват, че сме богат клуб, а Атлетико е работническа класа. Няма да променя това. Знам, че феновете на Реал Мадрид искат да се гордеят с футболистите си, а ние ще направим всичко за това", заяви Зидан.
Мачът Атлетико -Реал ще се проведе утре, 28 септември, на стадион "Ванда Метрополитано" в Мадрид. Началният съдийски сигнал ще прозвучи в 22:00 часа българско време.
- Съобщиха времето за възстановяване на Асенсио
- Реал Мадрид победи Виляреал и оглави таблицата
- Арбелоа промени тренировъчния подход в Реал Мадрид
- Защитник на Реал Мадрид играе с фрактура от няколко седмици
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Арбелоа: Щастлив съм, че имам Белингам
- Карагър: Нямам съчувствие към Винисиус
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]