Барселона удължи със Сайол
Барселона на официалния си уебсайт обяви за удължаване на договора с нападателя Карлес Перес Сайол.
Новото споразумение между каталунския клуб и 21-годишния испански футболист е предвидено за три сезона - до лятото на 2022 година. Подписването на договора се е състояло на 23 септември в присъствието на президента Хосеп Мария Бартомеу и други членове на ръководството.
Перес е възпитаник на Барселона и дебютира за клуба тази година. В момента нападателят играе за испанския национален отбор U21, а преди това за националните отбори на Испания U16 и U17. През този сезон Карлес взе участие в 5 мача от Примера дивисин, в които записа 1 гол и 2 асистенции.
Барселона след шест кръга заема шесто място в таблицата за класиране.
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]