Ибрахимович отново нападна Гуардиола
Нападателят на Милан Златан Ибрахимович разкритикува наставника на Барселона Пеп Гуардиола, като заяви, че треньора няма достатъчно опит да се справи с отбора. Шведският нападател се завръща в Испания във вторник вечер с отбора на Милан, който излиза в среща от груповата фаза на Шампионската лга срещу Реал Мадрид.
„В Барселона нещата могат да се променят за 24 часа. Те играят фантастичен футбол и определено са най-силния отбор в света. Но аз научих, че хората бързо си променят мнението. Гуардиола е добър треньор, но му липсва опит, за да се справи с 22 различни звезди. Не е трудно да се ръководи Барселона и те спечелиха шест трофея, но кой няма да постигне това с толкова много таланти в отбора си", цитира Gazzetta dello Sport думите на Ибрахимович.
- Ханзи Флик: Хави Еспарт изигра фантастически и с топката, и без нея
- Рафа Юсте: Думите на Мигел Анхел Хил преминават червената линия
- Ханзи Флик: Антъни Гордън има потенциал да достигне още по-високо ниво
- Ханзи Флик: Шест точки в първите два мача е много добре за Барселона
- Анонс на 3-ти кръг на Примера дивисион
- Барселона победи Атлетик Билбао и оглави Ла Лига след два кръга
- Атлетико окончателно затвори вратата пред трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Доминик Ливакович премина във Барселона и подписа до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]