Маскарел: Бензема е най-добрият нападател за последните 10 г.
Бившият нападател на Реал Мадрид Омар Маскарел сподели мнението си за нападателя на Кралския клуб Карим Бензема.
"Реал Мадрид е най-големият клуб в света. След всичко, което видях в този клуб, вече нищо не ме впечатлява. В първата си тренировка в първия отбор играх с Месут Йозил, Кристиано Роналдо, Шаби Алонсо и Серхио Рамос. Това бе абсолютна лудост.
Карим Бензема може би ме впечатли най-много. За мен той е най-добрият централен нападател в света за последните 10 години, но е и невероятно хубав като човек, който винаги помага на младите играчи и им дава съвети. Затова всички в Реал Мадрид го обичат.
Сигурен съм, че Йович ще научи много от Карим. Той все още е много млад, така че трябва да бъдете търпеливи с него. Той дойде в нова страна с различен език и култура. Не всеки може да издържи на натиска в Реал Мадрид. Надявам се да успее. Той има способността да прави това, рядко съм виждал такъв нападател на неговата възраст. Сигурен съм, че той си струва парите, които клубът е платил за него", заяви Маскарел.
- Карлес Пуйол: При Моуриньо Реал Мадрид може да стане още по-силен
- Дъщерята на Лука Модрич стана част от женската академия на Реал Мадрид
- Жозе Моуриньо: Килиан Мбапе е футболист от извънземно ниво
- Трансферът на Родри - философска победа за Барселона или грешка от гордост за Реал Мадрид?
- Жозе Моуриньо: В Реал Мадрид сме, за да работим за Реал Мадрид
- Лука Модрич: Милан е на едно ниво с Реал Мадрид
- Барселона, Реал Мадрид и Виляреал следят за 19-годишен талант на Расинг Сантандер
- Жозе Моуриньо официално представен като треньор на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]