Кубо преминава под наем в Майорка
Полузащитникът на Реал Мадрид Такефуса Кубо ще премине под наем в Майорка, тази информация се появи по време на ТВ програма Jugones.
По-рано 18-годишният японец отказа оферта за наем от Валядолид. Кубо искаше да остане в Мадрид и да прогресира в младежкия отбор на "бланкосите" - Кастилия, но промени решението си и ще се присъедини към Майорка.
Кубо премина в Реал Мадрид през юни. Полузащитникът се представи отлично по време на тренировъчния лагер на Реал Мадрид, но старши- треньорът на Реал Зинедин Зидан не вижда място за японеца в първия отбор.
- Алонсо: Не получихме това, на което се надявахме
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
- Стана ясно защо Карерас бе изгонен
- Бъдещето на Винисиус влияе върху летните трансфери на Реал Мадрид
- Алонсо: Решението на съдията ни извади от равновесие
- Селта шокира Реал Мадрид на „Бернабеу“
- Лапорта: Реал Мадрид не харесва, когато Барса печели
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]