Рамос коментира изгонването на Модрич
Капитанът на Реал Мадрид Серхио Рамос сподели мнение за отстраняването на халфа на "бланкосите" Лука Модрич в мача от първия кръг на испанските примери със Селта (3: 1). Припомняме, че хърватският футболист получи директен червен картон за фаул срещу халфа на Селта Денис Суарес. Главният арбитър на срещата взе това решение, след като изгледа видеоповторение на ситуацията.
"Всичко, което е създадено за защита на футбола, е добро за него. В мача със Селта решението бе срещу нас. В резултат на това загубихме един играч. Не мисля, че Модрич е имал лоши намерения, но закъсня, а реферът имаше съмнения. Той разговаряше с други длъжностни лица и взе такова решение. VAR съществува, за да ни помогне и ако тези решения защитават футбола, тогава е добре", заяви Рамос.
- Реал Мадрид ще затвърди статистиката срещу Сосиедад
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]