Анчелоти: Де Йонг ще има голямо бъдеще в Барселона
Старши-треньорът на Наполи Карло Анчелоти похвали представянето на халфа на Барселона Франки де Йонг след мача между двата отбора снощи.
"Гледах играта му и ми хареса какво прави на терена. Той играе съзнателно и спокойно. Мисля, че Франки има голямо бъдеще в Барселона", заяви Анчелоти.
Барселона плати трансфера на Де Йонг в средата на миналия сезон. Според условията на сделката халфът проведе остатъка от кампанията в Аякс. Стойността на сделката за 22-годишния футболист бе 75 милиона евро
През миналия сезон Де Йонг участва в 31 мача от Ередивизе и записа 3 гола.
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
- Руди Гарсия: Най-важното е, че Де Бройне е щастлив в националния отбор
- Официално: Наполи се раздели с Антонио Конте
- Бивш шеф на Наполи нападна Де Брюйне: С възрастта краката отслабват, но езикът става по-дълъг
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Две години, една титла и още една раздяла
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
- Лукаку: В по-добра форма съм, отколкото преди Мондиал 2022
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]