Реал Мадрид се съгласи на трансфер на Хамес в Атлетико
Реал Мадрид се съгласи да пусне халфа Хамес Родригес в Атлетико, съобщава CalcioNapoli24. Стойността на трансфера без бонусите ще бъде 40 милиона евро.
Според източника, следващата седмица колумбиецът ще се подложи на медицински преглед, преди да отиде в Атлетико, след което ще подпише договор с "дюшекчиите" до лятото на 2024 година.
Последните два сезона Родригес игра под наем за Байерн Мюнхен. Баварците имаха опция за покупка на играча, но колумбиецът предпочете да се прибере в Реал Мадрид.
Напомняме, че Хамес е извън плановете на Зинедин Зидан за новия сезон.
- Перес готви сериозна чистка в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обмисля Алегри и Почетино при евентуална треньорска смяна
- В Реал вярват в потенциала на отбора въпреки трудностите
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Ромеро разкритикува Винисиус за слабата ефективност
- Реал Мадрид търси треньор с авторитет
- Бивш скаут на Реал Мадрид: Трябват ни играчи с мозък
- Реал Мадрид запазва пълно доверие в Арбелоа въпреки неуспехите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]