Зидан се върна на разположение на Реал Мадрид
Старши-треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан се завърна на разположение на отбора в Канада, съобщава Marca.
Френският специалист напусна лагер-сбора на "бланкосите" преди няколко дни поради влошаване на състоянието на по-големия си брат Фарид Зидан, който по-късно почина. В отсъствието на Зидан отборът се водеше от втория треньор Дейвид Беттони.
Зидан за първи път оглави Реал Мадрид през януари 2016 година. Той спечели три Шампионски лиги и веднъж стана шампион на Испания. През лятото на 2018 г. Зидан напусна, но на 11 март 2019 г. отново оглави тима.
- Реал Мадрид ще затвърди статистиката срещу Сосиедад
- Арда Гюлер отрече обвиненията в тормоз от съотборници
- Тебас: Преди 90 дни Перес твърдеше, че споразумение с УЕФА би било капитулация
- Реал Мадрид обяви помирение с УЕФА относно Суперлигата
- Арбелоа страда от диктатурата на играчите на Реал Мадрид
- Реал Мадрид победи Барселона в мача на легендите
- Виктор Фонт: Съдиите винаги облагодетелстват Реал Мадрид
- Треньорът на Нигерия е амбициран да води Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]