Севиля подписа с Окампос
Полузащитникът на Олимпик Марсилия Лукас Окампос ще продължи кариерата си в Испания. Севиля на официалния си сайт обяви за подписването на договор с 24-годишния аржентинец. Споразумението с халфа е предвидено за пет години.
През сезон 2018/19 Окампос изигра 40 мача за Марсилия във всички турнири, в които отбеляза пет гола и направи осем асистенции.
- Бъдещето на стадиона на Севиля остава загадка след офертата на Серхио Рамос
- Серхио Рамос няма да купува Севиля
- Селта победи Севиля и си гарантира участие в Лига Европа
- Сесар Аспиликуета обяви края на футболната си кариера
- Винисиус донесе минимален успех на Реал Мадрид срещу Севиля
- Топурия поздрави Серхио Рамос за покупката на Севиля
- Севиля осъществи зрелищен обрат срещу Виляреал
- Анонс на 36-ти кръг на Примера дивисион
901
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
04.07.2019 в 13:14
Коко, нямаше да е лшо да вметнеш и малко информация за всичките трансфери на Севиля, които ще надминат 100млн. това лято. ;)