Реал Мадрид ще плаща на "Японския Меси" пет пъти повече от офертата на Барселона
Станаха известни финансовите параметри на контракта между Реал Мадрид и Такефусо Кубо. Според информацията, 18-годишният японец ще получава 1.2 милиона евро годишно в клуба от Мадрид. През следващия сезон Кубо ще играе за Кастилия.
Преди това японският халф се обучаваше в системата на Барселона. Той бе наречен "Японския Меси" заради сходствата си с аржентинеца и се очакваше, че футболистът ще се върне на "Камп Ноу". Барселона обаче отказа трансфера, намирайки исканията на играча за твърде големи.
Каталунците предлагаха заплата от 250 хиляди евро годишно.
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Флорентино Перес протегна ръка към опонентите си след изборната победа
- Флорентино Перес: Реал Мадрид винаги е принадлежал и ще принадлежи на своите членове
- Флорентино Перес спечели изборите в Реал Мадрид с 65% от гласовете
- Официално: Флорентино Перес обяви завръщането на Жозе Моуриньо в Реал Мадрид
- Флорентино Перес: Днес победи Реал Мадрид
- Флорентино Перес: Битката за 16-ата Шампионска лига започва още днес
- Официално: Флорентино Перес спечели изборите и остава начело на Реал Мадрид до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]