Барселона обяви продажбата на Силесен на Валенсия
Вратарят на Барселона Яспер Силесен ще продължи кариерата си във Валенсия, съобщава официалният сайт на каталуонския клуб.
"Барселона и Валенсия постигнаха споразумение относно условията за трансфера на Яспер Силесен. Валенсия ще плати на Барселона 35 милиона евро, а Барселона би желала публично да изрази своята благодарност към Силесен за неговата всеотдайност и му пожелава успех в бъдеще", се казва в изявление на Барселона.
Силесен се премести в Барселона през лятото на 2016 г. от Аякс. Трансферът му струваше 13 милиона евро, като 30-годишният вратар проведе 32 срещи като част от каталонския клуб и пропусна 25 гола.
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Милан преговаря с Левандовски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]