Барселона ще завърши трансфера на Гризман след 1 юли
Барселона ще завърши трансфера на нападателя на Атлетико Антоан Гризман за 120 милиона евро, след като клаузата за обратно изкупуване на договора му влезе в сила на 1 юли. Според The Telegraph, договорът с френския футболист е съгласуван преди два месеца, но приключването на сделката зависи от клаузата за компенсация, което доведе до забавяне на прехода.
Напомняме, че Гризман обяви за напускане на Атлетико в края на сезона. В същото време Антоан не назова новия отбор, а медиите съобщиха, че французинът е сключил предварителен договор с Барселона.
Гризман изигра 48 мача през миналия сезон. На сметката на футболиста има 21 гола и 10 асистенции. Договорът на играча с Атлетико е валиден до лятото на 2023 година.
- Атлетико ще спечели на Катедралата
- Атлетико Мадрид, Селта и Компостела се включиха в кампанията за Любо Пенев
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Барселона ще прекърши Атлетико
- УЕФА обяви за санкции срещу Атлетико
- Атлетико Мадрид постави нов рекорд от приходи
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]