Реал Мадрид започна да продава фланелки на Азар
Реал Мадрид започна да продава фланелки с името на халфа на Челси Еден Азар, който скоро трябваше да премине в клуба от Мадрид.
Както се съобщава на страницата на феновете на Реал Мадрид в Twitter, фланелки с фамилното име на белгиеца са се появили в официалния магазин на клуба от Мадрид на летище Ел Прат в Барселона. От там се вижда, че Азар ще играе в Реал под седми номер. По-рано той принадлежеше на Кристиано Роналдо, а през сезон 2018/19 на Мариано Диас.
По-рано се появиха информации, че Азар ще бъде представен като играч на Реал през следващата седмица след завръщането си от националния отбор на Белгия.
Напомняме, че след победата над Арсенал (4: 1) във финала на Лига Европа, Азар потвърди, че иска да напусне Челси.
28-годишният халф изигра 52 мача за "сините" през миналия сезон и отбеляза 21 гола.
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
- Егбали: Смяната на Мареска не бе планирана
- Челси обвърза Кайседо до 2033 година
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
- Десаи: Челси се нуждае от вратар, който „не допуска грешки“
- Манчестър Юнайтед без Магуайър срещу Челси
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]