Атлетико е близо до подписа на 19-годишен македонец
Атлетико ще подпише с полузащитника на Фенербахче Елиф Елмас, съобщава Fanatik.com. Според източника, испанците ще платят 14 милиона евро за 19-годишния македонец.
Елмас, който ще навърши 20 години през септември, играе за Фенербахче от 2017 г., след като се премества от Работнички. През изминалия сезон халфът записа 40 мача и вкара 4 гола за Фенербахче.
Наскоро Атлетико направи първия трансфер за лятото, подписвайки със защитника на Порто Фелипе за 20 милиона евро.
Фенербахче се класира на шесто място в края на сезона в турската Суперлига.
Атлетико в шампионата на Испания завърши на второ място с 11 точки зад шампиона на Барселона.
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]