Зидан: Този път няма да защитавам футболистите на Реал
Старши-треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан коментира резултата от мача с Райо Валекано от 35-ия кръг на Примера дивисион. Срещата се проведе в Мадрид на стадион "Кампо де Валекас" и завърши при резултат 1: 0 в полза на домакините.
"Отборът показа нула на терена, от първата до последната минута. Реал въобще не игра, аз съм ядосан, имаме лош имидж и аз съм отговорен за това. Трябва да се извиним на феновете си за това как се представихме.
Не съжалявам, че се върнах на тази работа, по-скоро обратното. Необходимо е да оцелеете в тези критични и трудни моменти, но не можете да играете по този начин.
Бих искал сезонът да приключи възможно най-скоро, но трябва да играем още три мача и да измислим нещо друго. Не можем да завършим сезона по този начин. Трябва да уважаваме футбола и този клуб.
Винаги съм защитавал играчите си, но не и този път. Това е положението: не можете да играете по този начин. Но това не е само тяхна вина, аз също съм отговорен, защото избирам състава и подготвям играчите за мача. Днес планът не работи", заяви Зидан.
- Ненужна пресечна точка
- Арбелоа започна с победа в Реал Мадрид (видео)
- Ясни са условията, при които Арбелоа ще остане треньор на Реал Мадрид
- Луис Енрике може да оглави Реал Мадрид
- Реал Мадрид разглежда Артета за свой старши-треньор
- Три фактора могат да попречат на трансфера на Холанд в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обмисля да възобнови преговорите с Винисиус
- Стана ясно защо Перес харесва Клоп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]