Барселона иска да се освободи от Туран
Барселона иска да намери купувач за полузащитника Арда Туран, с който най-накрая да се раздели през това лято, съобщава Sport.es. Турският футболист има договор, валиден до 2020 г., но треньорският щаб не разчита на него.
В момента Туран играе под наем за Истанбул. В сегашното първенство на Турция 32-годишният Туран изигра 14 мача в отбора си.
Туран се премести в Барселона от Атлетико през лятото на 2015 г., но дебютира за каталунците едва през януари 2016 г. поради забраната за регистрация на нови играчи в клуба. Турският футболист проведе 55 мача за Барселона, с които спечели общо шест трофея.
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]