Източник: Реал Мадрид готви предложение за Погба
Реал Мадрид ще се опита да получи халфа на Манчестър Юнайтед Пол Погба, съобщава The Sun.
Според публикацията, старши-треньорът на "бланкосите" Зинедин Зидан не е загубил интерес към 26-годишния футболист на "червените дяволи", въпреки невзрачната си игра в сблъсъка с Барселона в четвъртфиналите на Шампионска лига. С оглед желанието на специалиста, клубът от Мадрид ще направи предложение за покупка на французин в най-близкия трансферен прозорец.
През този сезон Погба има 42 мача, в които вкара 16 гола и 11 асистенции. Договорът на играча с Юнайтед е валиден до лятото на 2021 г.
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]